niedziela, 14 lutego 2010

KALIEKalie - to kolejny przedmiot z kolekcji Egzotyczne Kwiaty. Tym razem przedstawiam prawdziwy unikat- naszyjnik z przepięknym labradorytem w bardzo rzadko występującej różowo-fioletowo- złotej labradoryzacji. Dlugo nie mogłam się zdecydować w jaki sposób wykorzystać ten piękny kamień.Ostatecznie osadziłam go na srebrnej bazie o nietypowym kształcie wrzeciona, idealnie współgrającym z kształtem minerału. Niewątpliwą ozdobą naszyjnika są wyrzeźbione w srebrze kalie- piękne, szlachetne kwiaty - które uwielbiam na równi ze storczykami :)

3 komentarze:

  1. musze znalesc sobie jakis obiekt westchnien no i opsypywania tymi slicznymi swiecidelkami :)...widze, ze znalazlas wrescie to cos co nadaje Twemu zyciu kolorytu. Obys nadal rozwijala ta swoja pasje

    OdpowiedzUsuń
  2. fantastyczna forma ,super kamień,gdyby inne kwiatki do tego różu,albo same listki,byłby lżejszy,ale naprawdę fajny pomysł,gratuluję.Idzie Pani jak burza :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Biorąc pod uwagę te i poprzednie poprzednie komentarze,widzę że moje Kalie budzą skrajne emocje :o) Bardzo mnie to jako sprawcę tych emocji cieszy. Gdyby było inaczej oznaczałoby to tylko jedno - ze powinnam je schować głęboko w szufladzie albo przetopić w tyglu :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...