niedziela, 11 sierpnia 2013

GREEN DROP

Witam cieplutko po długiej przerwie :)
 Zgodnie z moimi wcześniejszymi przewidywaniami  w ostatnich  miesiącach, zwłaszcza w lipcu zupełnie nie miałam czasu  na moją pasję. Ale powoli zaczynam wracać  do pracy i na rozgrzewkę popełniłam taki oto naszyjnik :)

Zoom na detaleKochani jeszcze jeden temat, otóż  z inicjatywy Anny Lipowskiej, twórcy biżuterii z sutaszu, zrodził się pomysł wykreowania i wypromowania znaku towarowego dla dobrego polskiego rękodzieła artystycznego.
Idea „Polskie rękodzieło/polish handmade - znak dobrego rękodzieła” powstała z dwóch powodów: pragnienia poprawienia wizerunku rękodzieła artystycznego oraz z chęci wyróżnienia i wskazania klientom tych twórców, których prace stoją na szczególnie wysokim poziomie, tak estetycznym, jak i pod względem jakości wykonania.
Wiarygodności wyróżnieniu dodaje fakt, że „znak dobrego rękodzieła” przyznają twórcom… sami twórcy! Ocenianie i głosowanie odbywa się w grupie osób zajmujących się tą samą dziedziną, a osoba oceniona pozytywnie zostaje włączona do działań grupy i uczestniczy w kolejnych głosowaniach.
Wszystkich chętnych zachęcamy do wysyłania zgłoszeń i popierania znaku promującego dobre polskie rękodzieło (więcej informacji na naszej stronie Polandhandmade.pl
 
Mam zaszczyt i prawo używania znaku Polish Handmade w kategorii Sutasz :)13 komentarzy:

 1. Naszyjnik jest po prostu piękny! Gratuluję talentu ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam oglądać Twoje prace. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę się napatrzeć. Podziwiam i zazdroszczę wytrwałości.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! :) Znak dobrego rękodzieła należał Ci się w 200%! A wisior jak zawsze piękny :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Beautiful colors!!!!!!!!!!! Great work!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne dzieło sztuki biżuteryjnej!

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękne prace, niezwykłe, misternie wykonane. Cudowne połączenia kolorów... Wszystkie robią niesamowite wrażenie , więc zostawiam komentarz pod ostatnią. Pozdrawiam cieplutko , również z podlasia :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękny naszyjnik, nie mogę się napatrzeć i te kolory! Cudownie dobrane:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Your work is absolutely beautiful! You are truly talented. Keep up the great work!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...